29 stycznia (wtorek) godz. 1530 - zebranie rodziców. Tematyka zebrania:

• wyniki klasyfikacji półrocznej
  • sprawy porządkowe

Nowa era komputera - rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców, darmowe szkolenia dla mieszkańców Gminy Nowy Targ”
W ramach projektu zostaną zorganizowane bezpłatne szkolenia z zakresu kompetencji cyfrowych („Rodzic w internecie”, „Mój biznes w sieci”, „Moje finanse i transakcje w sieci” „Internet dla seniora (działam w sieciach społecznościowych)”, „Tworzę własną stronę internetową (blog), „Kultura w sieci”) dla 264 mieszkańców Gminy Nowy Targ w wieku powyżej 25 roku życia. Zaję
cia będą się odbywać w szkołach podstawowych w miejscowościach Gminy Nowy Targ.
Projekt będzie realizowany w okresie od 4 lutego 2019 r. do 31 marca 2019 r.
- Informacje o projekcie
- Regulamin
- Formularz zgłoszeniowy
- Oświadczenie uczestnika projektu
- Zgody na przetwarzanie danych osobowych
- Deklaracja uczestnictwa w projekcie
- Oświadczenie w sprawie wizerunku
- Rezygnacja uczestnictwa w projekcie

W imieniu całej Społeczności Szkoły Podstawowej im. ks. prof. J. Tischnera w Rogoźniku, dziękuję wszystkim, którzy w dniu 06.01.2019 r. uczestniczyli w przedstawieniu „Jasełka” w wykonaniu uczniów naszej szkoły.
Serdeczne podziękowania kieruję również w stronę kapeli „Jawor” za uświetnienie przedstawienia i Mszy św., jak również w stronę ks. proboszcza za umożliwienie wystąpienia w kościele.
Dzięki Waszej hojności zebraliśmy 1 150 zł, za co z serca dziękujemy. Zebrane środki zostaną przekazane na rzecz uczniów i działalność szkoły.
Monika Pacyga – Dyrektor SP w Rogoźniku

W dniu 02.11.2018 r. w naszej szkole nie odbywają się zajęcia dydaktyczne. W tym dniu zorganizowane zostaną zajęcia wychowawczo-opiekuńcze w godz. 800-1405 (zgodnie z czasem trwania lekcji w tym dniu).

Szanowni Państwo,
już po raz kolejny jest szansa, aby dzieci wymagające leczenia schorzeń dróg oddechowych, astmy oskrzelowej, alergii, wad postawy, otyłości i cukrzycy mogły skorzystać z 27 dniowego nieodpłatnego turnusu leczniczo-rehabilitacyjnego w Śląskim Centrum Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowym w Rabce- Zdroju, bez oczekiwania w kolejce.
Druki skierowania można odebrać w ZEAS Gminy Nowy Targ (III piętro) u p. Jadwigi Batkiewicz. Skierowanie musi być wypełnione przez lekarza rodzinnego i zwrócone do p. Batkiewicz.

11 września (wtorek) godz. 1615 - zebranie rodziców. Tematyka zebrania:

• wybór trójek klasowych
  • zapoznanie z dokumentacją szkolną
  • sprawy porządkowe

3 IX 2018 r. - rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019:

• 900 - msza św. w kościele parafialnym
  • ok. 1000 - spotkania z wychowawcami
  • 1100 - gminne rozpoczęcie roku szkolnego

1 czerwca 2018 r. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie rządowego programu „Dobry Start”. Dzięki programowi rodzice i opiekunowie – bez względu na dochody – otrzymają raz w roku wsparcie finansowe w wysokości 300 zł. Będą mogli przeznaczyć je na zakup m.in. przyborów szkolnych, czy odzieży na nowy rok szkolny. Świadczeniem zostaną objęci wszyscy uczniowie do ukończenia 20. roku życia. W przypadku dzieci niepełnosprawnych wsparcie będzie przysługiwało do ukończenia 24. roku życia. Program „Dobry Start” to również wsparcie dla uczestników zajęć rewalidacyjno-wychowawczych od 7. roku życia do zakończenia zajęć.