Piątek, 2019-11-15

Imieniny: Amielii, Idalii

22 czerwca uroczyste zkończenie roku szkolnego 2017/2018.

Harmonogram uroczystości:

• 800 - Msza św. w kościele parafialnym,
  • 900 - akademia, spotkanie z wychowawcami, rozdanie świadectw.

1 czerwca 2018 r. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie rządowego programu „Dobry Start”. Dzięki programowi rodzice i opiekunowie – bez względu na dochody – otrzymają raz w roku wsparcie finansowe w wysokości 300 zł. Będą mogli przeznaczyć je na zakup m.in. przyborów szkolnych, czy odzieży na nowy rok szkolny. Świadczeniem zostaną objęci wszyscy uczniowie do ukończenia 20. roku życia. W przypadku dzieci niepełnosprawnych wsparcie będzie przysługiwało do ukończenia 24. roku życia. Program „Dobry Start” to również wsparcie dla uczestników zajęć rewalidacyjno-wychowawczych od 7. roku życia do zakończenia zajęć.

25 maja 2018 r. weszło w życie RODO czyli Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych.

Zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w dniach 30 IV - 4 V odbywają się wg następującego harmonogramu:

• 30 IV - zajęcia opiekuńcze w godz. pracy szkoły,
  • 1 V - dzień wolny,
  • 2 V - zajęcia dydaktyczno-wychowawcze wg planu lekcji,
  • 3 V - dzień wolny,
  • 4 V - zajęcia opiekuńcze w godz. pracy szkoły.

12 kwietnia (czwartek) w godz. 1400 - 1530 odbędzie się "Dzień otwarty".

• informacje o postępach, trudnościach w nauce i zachowaniu uczniów

Od 05.03.2018 r. do 16.03.2018 r. do godz. 1500 można składać w kancelarii szkoły wnioski o przyjęcie dziecka do:

• Oddziału Przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Rogoźniku,
  • Szkoły Podstawowej w Rogoźniku.

Wnioski są dostępne u Dyrektora szkoły lub u p. Katarzyny Pańtak w Oddziale Przedszkolnym.

25 stycznia (czwartek) w godz. 1615 - 1715 odbędzie się wywiadówka.

• klasyfikacja półroczna
  • informacje o postępach, trudnościach w nauce i zachowaniu uczniów.

Szanowni Rodzice,

od 19.01.2018 r. do 02.03.2108 r. uczniowie naszej szkoły (kl. III i IV) będą brać udział w projekcie "Jeżdżę z Głową" - współfinansowanego przez Województwo Małopolskie. U Dyrektora szkoły, wychowawców kl. III i IV, jak również na stronie internetowej, są dostępne Formularze zgłoszeniowe dziecka, które należy dostarczyć do szkoły najpóźniej do 10 stycznia b.r. do godz. 12:00. Następnie spośród zgłoszonych uczestników Komisja rekrutacyjna wyłoni 5 uczniów, którzy będą brać udział w Projekcie.

Monika Pacyga

30 listopada (czwartek) w godz. 1630 - 1730 odbędzie się wywiadówka.

Tematyka:

• informacje o postępach, trudnościach w nauce i zachowaniu uczniów.

30 października (poniedziałek) w godz. 1600 - 1700 odbędzie się "Dzień otwarty".

• informacje o postępach, trudnościach w nauce i zachowaniu uczniów

14 września (czwartek) o godz. 1630 odbędzie się zebranie rodziców.

Tematyka spotkania:

• zapoznanie z wymaganiami i kryteriami oceniania
  • wybór trójek klasowych

Informujemy, że od 04.09.2016 r. do 31.10.2016 r. w Urzędzie Gminy Nowy Targ, ul. Bulwarowa 9 w pokoju nr 309 (Zespół Ekonomiczno- Administracyjny Szkół, III piętro w nowym budynku) przyjmowane będą wnioski o przyznanie świadczeń pieniężnych na rozpoczęcie roku szkolnego w ramach programu „4+ Liczna Rodzina”.