Wtorek, 2024-04-16

Imieniny: Bernarda, Biruty

Konkurs czystości

Raz w miesiącu członkowie ,,Sekcji Czystości" sprawdzają czystość w klasach, szatniach i wywiązywanie się z obowiązku noszenia mundurka szkolnego. Każda klasa otrzymuje punkty, które będą podsumowane pod koniec roku szkolnego. Wtedy też ogłosimy, która klasa wygra konkurs czystości. Życzymy powodzenia!

Walentynka i Walenty roku 2016

W piątek 12 lutego opróżniliśmy ,,Czerwone pudełko" i najwięcej walentynek otrzymali uczniowie:

1. KAMIL CISZEK

2. KUBA TRZEBUNIA

3. GOSIA ZUBEK

4. WERONIKA SKRZYPEK

Po niewielkiej dogrywce wyłoniliśmy Walentynkę i Walentego 2016 roku. Są nimi: Gosia Zubek i Kamil Ciszek. Otrzymali oni kotyliony w kształcie serca i lizaki – serduszka. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Walentynki

Zbliża się Dzień Świętego Walentego, dlatego Samorząd Uczniowski przygotował "czerwone pudełko", do którego uczniowie mogą wrzucać karteczki i liściki.

12 lutego zostaną one doręczone wybranym osobom. Wybierzemy Walentynkę lub Walentego, który otrzyma najwięcej kartek i zdradzi nam, co robić, żeby zdobyć tak ogromną sympatię wśród kolegów i koleżanek. Uśmiech

Samorząd Uczniowski stanowią wszyscy uczniowie szkoły. Wybory do Samorządu Uczniowskiego (SU) odbywają się co roku we wrześniu. Kadencja członków SU trwa 1 rok. Członkowie SU są wybierani w tajnych wyborach, po wcześniejszym zgłoszeniu swojej kandydatury.

W roku szkolnym 2015/2016 SU naszej szkoły tworzą:

• przewodnicząca: Małgorzata Zubek
  • z-ca przewodniczącej: Karolina Tylka
  • skarbnik: Anna Sproch
  • sekcja dekoracyjna: Izabella Kwak, Krystian Kułach, Gabriela Fudala, Dawid Kwak i Zuzanna Murzydło

opiekun SU: p. Agnieszka Brynkus