Piątek, 2019-11-15

Imieniny: Amielii, Idalii

DLA RODZICÓW

1 października 2019 r. została uruchomiona całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli. Każda młoda osoba, która zechce porozmawiać o swoich problemach, może zadzwonić pod bezpłatny numer 800 080 222 i uzyskać pomoc od doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.
 Infolinię prowadzi Fundacja ITAKA – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych, na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Organizacja ta została wybrana w konkursie MEN, realizowanym w ramach Narodowego Programu Zdrowia..

Oferta wycieczki zagranicznej edukacyjno-turystycznej dla uczniów naszej gminy z cyklu „Zwiedzamy kraje Unii Europejskiej”.

W dn. 09.09.2019 r. będzie w szkole fotograf. Proszę o zapoznanie się z ofertą i ewentualny wybór danego zdjęcia.