Wyposażenie szkoły w ramach programu "Radosna Szkoła"

W klasach młodszych dzieci spędzają czas ucząc się i bawiąc. Klasy mieszczą się w dużych, jasnych salach, w których dzieci mają wydzielone miejsce do zabaw ruchowych. Kąciki zostały wyposażone w pomoce i gry dydaktyczne pozyskane  w ramach Programu Rządowego "Radosna Szkoła". Pomysłowej i bezpiecznej zabawie sprzyja kolorowa wykładzina z umiesznonymi na niej dróżkami, znakami drogowymi i budynkami.

W klasie I dzieci mają możliwość zabawy klockami piankowymi, grami dydaktycznymi, puzlami i dyskami  do balansowania.

W klasie II uczniowie korzystają z zestawu gimnastycznego, który zawiera obręcze, pachołki, drążki gimnastyczne, kostki do montażu, deski balansujące, materace. Oprócz tego sala wyposażona jest również w gry dydaktyczne.

W klasie III dzieci spędzają czas grając w gry dydaktyczne, bawiąc się korzystając z materaca, dysków   do balansowania, półkól do chodzenia równoważnego, szczudeł, a także z akcesorii do sztuczek cyrkowych.

Bezpieczeństwo dzieci jest zapewnione przez stały nadzór nauczycieli.