Rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013

W dniu 3 września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2012/2013. Po Mszy świętej, na której modliliśmy się o potrzebne łaski na kolejny rok nauki, spotkaliśmy się w szkole. Pani dyrektor Grażyna Hlawacz-Lisiecka serdecznie powitała nauczycieli, rodziców, a w szczególności uczniów.

Początek września to również tragiczne wydarzenia w historii naszego kraju. Minutą ciszy uczciliśmy pamięć wszystkich poległych w obronie ojczyzny.

Po części oficjalnej uczniowie udali się do klas na spotkanie z wychowawcami, gdzie wspominali wakacje i zapoznali się z planem lekcji na nowy rok szkolny.

Wszystkim uczniom,rodzicom i nauczycielom życzymy samych sukcesów, realizacji planów i spokojnego dążenia do celu!