Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012 rozpoczęło się Mszą św. 1 września o godzinie 8.00. Po niej uczniowie wraz z nauczycielami i rodzicami udali się do szkoły. Tam pani dyrektor Grażyna Hlawacz - Lisiecka przywitała wszystkich, a zwłaszcza najmłodszych, czyli wychowanków oddziału przedszkolnego. Przedstawiła również nowych nauczycieli: pania Annę Matyję, ktora będzie uczyła matematyki, pania Bożenę Bąk (język angielski) oraz pana Andrzeja Murzydło (muzyka). Powróciła rówież, po rocznej przerwie, pani Marta Dziwisz. Następnie pani dyrektor wskazała wychowawców poszczególnych klas.

Pani Anna Bryczek przypomniała również tragiczne wydarzenia z września 1939 roku. Wszyscy uczcili minutą ciszy pamięć poległych.

Po części oficjalnej uczniowie udali się do swoich klas, gdzie wychowawcy zapoznali ich z planem lekcji.