Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

27 czerwca 2014 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Tradycyjnie ten dzień rozpoczęliśmy Mszą św., a następnie udaliśmy się do szkoły, gdzie uczniowie klasy V pożegnali klasę VI. Absolwenci w swoim wystąpieniu podziękowali nauczycielom i pracownikom szkoły za wspólne lata. Następnie pani Dyrektor wręczyła uczniom kończącym szkołę podstawową świadectwa.

Pani Monika Pacyga wręczyła dyplom I klasie za zajęcie I miejsca w szkolnym konkursie na najpiękniejszą klasę.

Pani Romualda Prośniak nagrodziłą uczniów w szkolnym konkursie matematycznym "Liczydełko". I miejsce zajął Andrzej Fudala z klasy V, II miejsce Sławomir Górz z klasy V, a III Anna Sproch z klasy IV.

Pani Marta Dziwisz wręczyła dyplomy zwycięzcom konkursu na najładnieszy zeszyt do języka polskiego:

klasa IV - Izabella Kwak

klasa V - Karolina Pałka

klasa VI - Anna Ligas

oraz za najlepszą znajomość ortografii

klasa IV - Anna Sproch

klasa V - Sławomir Górz

klasa VI - Klaudia Kwak

Pan Robert Barczak nagrodził uczniów za największą liczbę wypożyczeń książek, a pani Małgorzata Jakubowicz przekazała dyplomy dla uczniów, którzy wykazali się w sporcie.

Po tej części każda klasa spotkała się ze swoim wychowawcą, który wręczył uczniom świadectwa szkolne.